Головна / Самопізнання / Знаки Зодіаку, які найбільше люблять тварин
Знаки Зодіаку, які найбільше люблять тварин

Знаки Зодіаку, які найбільше люблять тварин

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Більшість людей не уявляє своє життя без домашніх вихованців. Кожен з нас по-різному сприймає менших братів. Хтось з особливим інтересом піклуватися про них, заводить велику кількість домашніх тварин. Кому-то ближче спостерігати з боку за всією цією фауною. Варто відзначити цікаву особливість, астрологи заявляють, що розташування людини до домашніх вихованців безпосередньо залежить від його зодіакального знака. Розглянемо по порядку всіх представників зодіакального кола, їх ставлення до тварин.

Овни

Схильні до собакам великих порід. Так само їх захоплюють сильні і швидкі представники хижого світу. Для Овном вони є прикладом для наслідування. Уособлення боротьби з долею. Цікаво, що ці люди намагаються не заводити кішок. Їм чуже котяче самолюбство і незалежність.

Тельці

На відміну від перших представників зодіакального кола, Тельці з особливою тремтливістю ставитися до представників світу котячих. Найбільшими перепонами всього їм імпонують коти. Вони асоціюються з хранителями домашнього затишку. Все що потрібно для щастя це теплий будинок і умиротворений котяче муркотіння. Заради цього Овни готові прощати і терпіти котячі витівки. До собака у них досить нейтральне ставлення. Ці люди все ж заводять собак, але чисто декоративних.

Близнюки

У Близнюків немає особливих забобонів з приводу домашніх тварин. Для них головне, щоб домашня тварина відповідало настрою. Втім, завести вони можуть будь-яку тварину. Головне особливість, що ці люди ненавидять тишу, тому цілком ймовірно, що вони заведуть «говорить» тваринку або пташку.

Раки

Раки небайдуже ставляться до тварин які мають вірний характер. У дикому світі їм симпатичні лебеді. Прихистити вдома вони готові собаку. Також вони можуть заводити котів певних порід або папуг.

Леви

З Львів виходять непогані захисники тварин. Їм цікавий весь тваринний світ, вони з захопленням вивчають наукову літературу про тварин, цікаві факти, дивляться тематичні передачі. Єдине, що відштовхує володарів цього знака зодіаку – це зоопарки. Для них це риса яку переступають люди, обмежуючи свободу хижого світу, заради своїх розваг. Домашні вихованці у цих людей з’являються раптово. Так, як Леви небайдужі до всіх тварин, вони запросто можуть підібрати кинутого кошеня на вулиці. Саме жалість і є головним приводом почати дружбу з твариною.

Діви

Як би не було прикро, але вони вкрай негативно ставляться до тваринного світу. Діви часто на підсвідомому рівні гидливо ставляться до тварин. Навіть проявляючи ласку і турботу собаці або кішці. Тому вони неохоче впускають до своєї оселі представників фауни. Швидше за все через надмірну огиди і забобонів про те, що домашні тварини є розсадником бруду і мікроб.

Терези

Втім, як і Леви дуже позитивно ставляться до фауни. У них відкрите і добре серце, завдяки якому в будинок потрапляють часом навіть небезпечні звірі. Саме Терези, часто є власниками екзотичних тварин, міні-зоопарків. Терези уживаються з усіма представниками вихованців. Більшою мірою, тварини є джерелом приємних емоцій, а часом методом самовираження.

Скорпіони

Скорпіонам рідко вдатися ужитися зі звичними котиками і собачками. Найчастіше вони віддають перевагу небезпечним і екзотичних видів тварин, власне, скорпіони, павуки, змії.

Стрільці

Стрільці схильні до собак і коней. Саме в них бачать ті якості характеру, яких так нахапали людям. Своїм вихованцям приділяють велику кількість вільного часу. З легкістю займаються дресируванням і навчанням тварин. До іншим видам тваринного світу, Стрільці відносяться з певною підозр і побоюванням.

Козероги

Нейтрально схильні до домашніх улюбленців. Звичайно, вони можуть завести собаку, але тільки при необхідності. Наприклад, заведуть собаку в якості сторожа. До котам у них схоже ставлення. Козероги можуть прихистити у своєму домі кішку, тільки в разі якщо вона є подарунком. Варто зазначити, що у цих людей немає особливої ​​неприязні до тваринного світу. Вони люблять захоплюватися фауною, але все ж, вважають це безпечним на відстані.

Водолії

Водолії захоплюються незвичайними породами тварин. Вони можуть милуватися особливостями цих вихованців. В якості домашньої тварини, віддають перевагу собакам, які не потребують обов’язкової дресируванню. Водолії не переносять представників повзучого світу і гризунів.

Риби

Риби не є затятими любителями тварин. Можуть постаратися вжитися з вихованцем тільки в тому випадку, коли його власником є ​​інший член сім’ї. Дуже малоймовірно, що Риби з власної волі захочуть собі завести собачку або кота. Варто відзначити, що незважаючи на холодне ставлення до тварин, ці люди готові допомагати їм і доглядати, тільки через почуття співчуття.

x

Читайте також

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Тиждень може внести значні корективи у ваше життя, і вони змінюють плани. ...

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Якщо ви не можете зрозуміти, як діяти в тривалих відносинах далі, то ...