Головна / Самопізнання / Знаки Зодіаку, які люблять тільки себе
Знаки Зодіаку, які люблять тільки себе

Знаки Зодіаку, які люблять тільки себе

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Любов до себе – це природно і досить дивно якщо люди не відчувають до себе такого почуття. Але є люди, чия самозакоханість просто не знає кордонів.

Лев

Це природжені егоїсти. Їх его майже досягло розмірів Всесвіту. Люди, народжені під цим сузір’ям, бачать себе не інакше як королями, а всі інші для них не більше, ніж піддані. Саме поняття того, що необхідно підлаштуватися під когось, просто не сприймається представниками цього знака. Їхня думка найправильніше – і це аксіома. Вихованці Сонця впевнені в своїй привабливості, безпрецедентне інтелекті і мудрості. Іноді їх думку з цього приводу виявляється правдою, але в більшості випадків ці якості злегка завищуються ними самими.

Заради кар’єри Леви, не замислюючись, підуть буквально на все. У колі їхніх друзів значаться тільки корисні люди. На перший погляд Леви можуть здатися щедрими, добродушними, але за кожним вчинком прихований особистий інтерес. Зовсім необов’язково це буде грошова винагорода, цілком може бути банальне бажання вислухати слова похвали на свою адресу.

Леви дуже хороші люди в інших аспектах, наприклад, у відносинах зі своєю другою половинкою. Левам властива підвищена чутливість, і вони готові оточити любов’ю, але обов’язково зажадає взаємності.

Скорпіон

Для Скорпіонів їх бажання – закон і ні підуть на все в процесі реалізації. Люди, народжені під цим знаком, безапеляційно впевнені, що їх партнер по життю зобов’язаний їм коритися. Скорпіони впевнені в тому, що все у Всесвіті належить тільки їм і нікому іншому.

Представники цього знака – природжені лідери. Зашкалює рівня самозакоханості їм недостатньо, тому вони пускають в хід вміння управляти оточуючими і змушують виконувати власні примхи. Частково грати зі Скорпіонами небезпечно. Їх рівень нарцисизму практично врівень самозакоханості Львів.

Неуважність Скорпіонів до інших людей іноді досягає катастрофічних розмірів і стає причиною припинення навіть найміцніших відносин. Нетерпимі до чужих недоліків, вони абсолютно не надають значення негативних сторін свого характеру.

Люди, народжені під цим сузір’ям, особливо трепетно ​​відносяться до особистого часу, тому не будуть витрачати його на безглузді розмови. Якщо плани інших не збігаються з їх графіком, то змінюватися з боку Скорпіонів нічого не буде. Вони терпіти не можуть компроміси.

Підопічні Плутона просто обожнюють придумувати собі труднощі. Так їх життя стає більш насиченою. Вони впевнені в своїй бездоганності, хоча на словах будуть наполегливо доводити, що це не так.

Якщо підсумувати, то Скорпіони люблять себе, і перебувають в дикому захваті, коли ними захоплюються.

Козеріг

Представники цього знака відносяться до важкого, але далеко не безнадійному випадку. Вони вважають, що перевершують інших практично у всіх сферах життя, але демонстративно підкреслювати це і принижувати людей не стануть. Козероги – цілісні особистості, а тому вірні своїм принципам і не допускають навіть найменших винятків з правил. Все життя представників цього знака – це спроба догодити внутрішньому суворому цензора і його завищеним вимогам. Завищеними до такого рівня, що через них супутники з орбіти збиваються.

Якщо Козеріг намітив собі мету, то покладе все на її досягнення. Для нього існують лише його власні цілі, він зациклений тільки на своїх інтересах. Його егоїзм досить своєрідний, і проявляється в закритості від оточуючих. Не корисна затія чекати від представників цього знака будь-якої вартості. Заради просування по кар’єрних сходах вони без докорів сумління принесуть в жертву як свої, так і чужі почуття. Це заважає Козерогам нормально адаптуватися в соціумі.

У питаннях любові представникам цього знаку буває складно через яскраво вираженого егоїзму.

x

Читайте також

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Тиждень може внести значні корективи у ваше життя, і вони змінюють плани. ...

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Якщо ви не можете зрозуміти, як діяти в тривалих відносинах далі, то ...