Головна / Містика та езотерика / Як визначити майбутню професію по долоні
Як визначити майбутню професію по долоні

Як визначити майбутню професію по долоні

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Долоню людини подібно книзі його долі здатна розповісти як минуле, так і майбутнє її власника. Так по долонях дізнаються кількість шлюбів і дітей, довжину життя і можливі захворювання, ну і звичайно ж успіх в кар’єрі. І тут на допомогу всім любителям хіромантії приходить головна лінія на руці лінія Долі. Вона здатна розповісти про кар’єрні злети і проблемах, які виникають на даному шляху, на жаль, лінія Долі чи не підкаже у виборі професії, але звернувши увагу на інші знаки на руках, можна з легкістю визначити успішний напрям діяльності.

За типами долонь

З 6 типів долонь людини хірологія виділяють 2, які в повній мірі здатні розповісти про схильність їх власників, це квадратний і конічний типи.

Квадратні або практичні долоні мають форму прямокутника. Чоловіки з такою формою долоні зустрічаються досить часто, для жінок рідко зустрічається тип. Квадрат говорить про практичність і стабільності людини, власники таких долонь впевнені у власних силах, часто домагаються успіху в кар’єрі, але тільки якщо вона пов’язана з логікою, стратегією, плануванням і неквапливістю. Наприклад, квадратна долоню принесе успіх в адвокатурі, медицині, інженерії, архітектурі.

Конічні долоні по формі схожі з листом дерева або конусом. Такий тип долонь частіше зустрічається у жінок і говорить про творчу і чуттєвої натурі, яка часто літає в хмарах і живе в фантазійному світі. Володарі конічної форми долонь успішні поети, співаки, актори, в загальному люди творчих професій. Хоча і відомі вчені, і викладачі теж в більшості своїй мали конічну форму долоні.

За гнучкості долонь

Ступінь гнучкості долонь підкажуть пальці, наскільки вільно людина може вигнути пальці в зворотну сторону, на стільки, він має гнучкий характер, а значить, здатний прогинатися під ту чи іншу ситуацію, або людини.

У людей з гнучкою долонею зазвичай відкритий і довірливий характер. Робота у власників таких долонь ні в якому разі не повинна бути пов’язана з точністю і скурпулесзностью. Такі люди досягають успіху в творчості, а так само в роботі пов’язаної зі сферою обслуговування: адміністратори, менеджери, дизайнери, стилісти.

Люди, які мають жорсткі руки мають і більш жорсткий характер, вони вкрай прямолінійні і вперті, їх думка для них найправильніше. У кар’єрі такі люди домагаються багато чого, так як наполегливо йдуть до своєї мети, не звертаючи увагу на навколишні фактори. З таких людей виходять успішні військові, пожежники, рятувальники, поліцейські.

За знакам і лініях на долонях

Ретельно розглянувши ліву руку людини і правильно визначивши всі пагорби і лінії також можна дізнатися професію, яка принесе успіх і фінансове благополуччя людини.

Наявність кільця Соломона і пряма лінія голови свідчать про успіх в кар’єрі адвоката.

Вигнута або хвиляста лінія серця, а лінія сонця досить довга – успіх в акторство.

На горбі Меркурія присутні смуги, а лінія голови проходить поперек долоні – варто вибирати професію лікаря.

Якщо лінії долі, голови і серця абсолютно рівні і чітко виражені, людині варто ставати банкіром або фінансистом.

Чітко виражений пояс Венери і глибока і товста лінія розуму говорять про літературний талант, тому професія письменника або сценариста кращий вибір.

Наявність зірки на лінії Сонця, чітко вираженою генетичною лінії, а лінія долі обривається під першим пальцем, все це свідчить про майбутнє хорошому підприємця.

Всі лінії прямі і чітко виражені, виділена внутрішня лінія життя – людини чекає спортивна або тренерська кар’єра.