Головна / Краса / Як позбутися від другого підборіддя?
Як позбутися від другого підборіддя?

Як позбутися від другого підборіддя?

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (2 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Наявність другого підборіддя робить нас на кілька років старше. Він може з’явитися не тільки у людей, схильних до повноти. Є безліч причин, що сприяють її виникненню. При бажанні можна від нього позбутися, якщо докласти ряд зусиль.

Причини появи

Підборіддя можна умовно розділити на 3 шари:
1. Внутрішній або м’язи. Згодом м’язи можуть втратити пружність і через це провіснуть;
2. Середній або підшкірно-жирова клітковина. Якщо цей шар розростається, він розтягує шкіру, а потім провисає;
3. Зовнішній або шкіра. Вона може втратити пружність і утворювати складки.

Друге підборіддя утворюється через порушення в будь-якому з цих 3 шарів.

1. Відкладення жиру в області підборіддя. Це найпоширеніша причина появи другого підборіддя. Предподбородочная область відноситься до місця, яку прийнято називати «жирової пасткою», саме там накопичується жирова тканина, позбутися від якої досить складно.

2. Генетичні причини. Іноді ця особливість передається з покоління в покоління. Друге підборіддя з’являється у членів сім’ї, тому що у них така будова щелепи або анатомія шиї. Навіть якщо скинути зайву вагу, сам по собі він не зникне.

3. Вікові зміни. Вік відбивається на нашому зовнішньому вигляді. Через вікових змін провисають тканини, стає слабкою платізма (підшкірний м’яз шиї), через що з’являється друге підборіддя. Через старіння змінюється розмір черепа і висота нижньої щелепи. Це призводить до зменшення каркаса з колагенових волокон, а саме на них тримаються м’язи, жирова клітковина і шкіра.

4. Сильне схуднення після великого набору ваги. Через це розтягується підшкірний м’яз шиї, з’являється надлишок шкіри. Не варто різко одужувати або худнути на 5-10 кг, особливо в зрілому віці.

5. Недолік руху. Через гіподинамії стають слабкими всі м’язи, в тому числі і м’язи шиї. Потрібно змінити спосіб життя, більше рухатися, займатися спортом.

6. Шкідливі звички. Часто друге підборіддя з’являється у тих, хто постійно сутулиться. З такою ж проблемою можуть зіткнутися любителі читати лежачи. Не можна спати на животі. Якщо вам незручно лежати на спині або боці, купите ортопедичну подушку.

7. Травми в області шиї. Через них можуть слабшати шийні м’язи, через що утворюється друге підборіддя.

Як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах

Масаж, вправи є відмінною профілактикою виникнення другого підборіддя. Вони ефективні на самому початку, коли він не дуже помітний. При формуванні глибоких складок потрібна допомога фахівців. І не подавайте на рекламні виверти. Не варто купувати косметичні препарати, які нібито можуть швидко і ефективно позбутися зайвої підборіддя. Всі вони діють лише на поверхні, не проникають всередину. Тобто максимум, що можуть зробити ці кошти – це поліпшити стан шкіри, але не діють на жир або м’язи, але ж саме вони найчастіше є причиною виникнення проблеми.

Позбутися від зайвої ваги

Найчастіше друге підборіддя з’являється через зайвої ваги. Щоб від нього позбутися, потрібно сісти на дієту, обмежити кількість спожитих вуглеводів. Не завадить і щоденна зарядка, а також контрастний душ.

Робити масаж шиї

Це бюджетний спосіб, який відніме всього 10-15 хв. вашого часу. Однак не чекайте від нього занадто багато чого. Самомасаж допомагає підтягнути і зміцнити м’язи, але це не панацея, друге підборіддя може залишитися.

1. Поставте під підборіддя руку, складену кулачком і з силою натискайте на область підборіддя, намагаючись продавити його всередину. Повторіть 30 разів.
2. Пальцями почніть погладжувати підборіддя. Поступово прискорюйте темп і підсилюйте тиск. Але масаж не повинен викликати дискомфорту. Почніть постукувати по підборіддю, спочатку легко і повільно, потім швидше.

Виконувати вправи

Зараз дуже популярний фейсбілдінг або ревітоніка. Це спеціальна гімнастика, призначена для особи, яка допомагає поліпшити зовнішність без всяких процедур. Розроблено комплекси вправ, які позбавляють від другого підборіддя. Наведемо один з них, він допоможе привести в тонус м’язи підщелепної зони. Ці вправи потрібно виконувати 3-4 рази на тиждень.

1. Всі пальці рук піднесіть до підборіддя, затисніть ними цю зону і підійміть його вгору. Намагайтеся не підтискати куточки губ і не рухайте щелепою. Повторюйте 30 разів.
2. Притискайте із зусиллям мову до верхнього неба. У цей момент зона під підборіддям повинна втягнутися всередину. Повторіть 30 разів.
3. Відкрийте рот, а потім підніміть підборіддя. Докладаючи зусиль, зведіть разом щелепи, рот повинен закритися. Слідкуйте за тим, щоб спочатку замикалися задні зуби. Повторюйте 30 разів.

Похід до косметолога

Похід до косметолога

Наведені вище способи можуть допомогти тільки в тому випадку, якщо друге підборіддя тільки почав з’являтися. У запущених випадках допоможуть тільки фахівці: косметологи і пластичні хірурги.

У 70-80% корекції зони підборіддя використовується ліпосакція. Це популярна і нескладна процедура, яка займає близько півгодини. При класичній ліпосакції в цій області робиться прокол, а потім виводиться жирова клітковина, після чого лікарі накладають шов і давить. Також робиться ультразвукова, лазерна і водоструминна ліпосакція. Менш травматична, з мінімальною набряком – лазерна ліпосакція, яка і руйнує жир, і підтягує шкіру.

Якщо ви боїтеся операції, можна провести ін’єкції ліполітікі, тобто препаратів, що розщеплюють жир. Бажано поєднувати їх з масажем, а інакше жирова клітковина може зменшитися нерівномірно.

Якщо проблема не в надлишку жиру, а в шкірі, використовуються ліфтінгові б’юті-процедури, які допоможуть коригувати перерозтягнення шкіри. Найбільш ефективний Стек гілок ліфтинг. Всього одна процедура може дати такий ефект, як і хірургічна операція. У тих випадках, коли провисання шкіри ледве помітно, допоможе биоревитализация, лазерне шліфування або плазмотерапія. Бажано знайти хорошого фахівця, який встановить причину появи другого підборіддя і підбере процедури, які будуть ефективні в вашому випадку.

Другий підборіддя не прикрашає жінку, та й чоловіка теж. Бажано ще до його появи проводити профілактику, тобто стежити за поставою, зміцнювати м’язи шиї, скинути зайву вагу. Але якщо ви упустили момент, сучасні фахівці допоможуть вам впоратися з проблемою.

x

Читайте також

Правила догляду за шиєю: очищення, живлення, зволоженн

Правила догляду за шиєю: очищення, живлення, зволоження

Шкіра в області шиї дуже ніжна і чутлива. Вона швидко старіє. Тому ...

10 косметичних засобів, які знадобляться у відпустці

10 косметичних засобів, які знадобляться у відпустці

Період з середини літа до початку осені вважається «відпускної» часом. Люди відпочивають ...