Головна / Містика та езотерика / Вплив повного місяця на людину
Вплив повного місяця на людину

Вплив повного місяця на людину

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Не викликає жодних сумнівів, що місячні фази певним чином впливають на багато процесів, що відбуваються на нашій планеті, а також на фізичний стан усіх без винятку мешканців Землі.
Від цього супутника Землі залежать приливи і відливи, час посадки рослин, клювання риби.

Повний місяць – період часу (1 ніч), коли Місяць на небі видно повністю. При повному місяці часто виють вовки, а люди можуть відчувати як сплеск сил, так і повний занепад, аж до суїциду.
Багато років вчені різних країн займалися вивченням впливу повного місяця на самопочуття людини. Так, вчені з Данії в результаті експерименту виявили цікаву закономірність: у 80% хворих, що мають хронічне захворювання шлунка, саме в день повного місяця проявилися сильні болі.
Все це викликає зниження імунітету, що тягне за собою приєднання до хронічних хвороб ще й респіраторні.

Особливо гостро на повний місяць реагують жінки під час менструацій. Американські гінекологи відзначили важчу переносимість місячних саме в повний місяць.

Взаємозв’язок повного місяця і людської психіки

У міфах і легендах давнини дуже часто описувалося загадкове перетворення в день повного місяця звичайних людей в відьом і перевертнів. Вже тоді було помічено, що багато людей в повний місяць стають неадекватними, їх буквально переповнюють сильні душевні емоції, в результаті чого можуть навіть викрасти або вбити людину.

Особливо схильні до впливу повного місяця чутливі люди. На думку вчених, таємнича місяць здатна як повністю розкріпачити техніку людини, так і ввести його в стан зневіри і депресії.

Вплив місяця на психіку настільки сильне, що у людини може розвинутися якась фобія: клаустрофобія, соціофобія, нозофобія, танатофобія. Є деякі рекомендації, від чого слід утриматися людям, схильним до впливу повного місяця в день попередній йому. Це перегляд фільмів жахів, далекі поїздки або походи, недосипання. Краще намагатися якомога довше погуляти на свіжому повітрі, а також на час відмовитися від солодощів і розпивання чаю або кави.

Тому ігнорувати місячне вплив на життя і здоров’я кожної людини не варто. Повний місяць відбувається щомісяця, з інтервалом в 30-35 днів, тому не дивно, якщо два або три місяці поспіль ця подія відбувається в 16-17 числах.