Головна / Сім'я і здоров'я / Інтим / Сексуальне утримання і жіноче здоров’я
Сексуальне утримання і жіноче здоров'я

Сексуальне утримання і жіноче здоров’я

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Чи важливий секс для жінки? Може бути можна обійтися без нього?

Як часто в подружній спальні виникає затишшя в сексуальному житті? Трапляється таке в кожній родині. Виною тому бувають хвороби, відсутність чоловіка або дружини (лікування і відпочинок в санаторії, відрядження, віддалена робота) і, звичайно ж, сварки. Причому, ініціатором затяжних конфліктів часто буваємо ми, жінки. Чи не виправдовую чоловіків (вони дійсно бувають дуже і дуже винні), але закликаю жінок до швидкого вирішення виниклих конфліктів!

Посварившись, ми зловтішно думаємо: буду мовчати, а він нехай помучиться без сексу. Адже жінки впевнені, що регулярний секс потрібен тільки чоловікам, а жінки можуть спокійно обійтися без нього.

Однак, медики стверджують: секс дуже важливий для жінок. Відсутність інтиму загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям.

Хтось може заперечити: жили наші бабусі-вдови після війни без чоловіків і нічого. Дійсно, нічого хорошого. Ви запитували у бабусь про їхнє здоров’я? А ви пам’ятаєте, як виглядали наші бабусі в сорок років, а в п’ятдесят?

У житті трапляються всякі ситуації. Хтось ну ніяк не може вийти заміж, хтось втратив чоловіка … Але навіть в таких ситуаціях лікарі настійно рекомендують знайти постійного партнера. Зауважте: постійного! Вони не закликають до безладних статевих зв’язків, а намагаються запобігти життєві тяготи, які наздоженуть самотню жінку, позбавлену сексу.

У жінки виникає маса проблем зі здоров’ям при відсутності сексуального життя. Вони наростають як снігова куля, виростаючи одна з іншої. Починається все з неврозів, які можуть перейти в стійку депресію. До депресії підключиться безсоння. Через постійне недосипання виникне хронічна втома, а потім і зниження імунітету. Далі чекають проблеми з тиском, а потім і серцеві захворювання. Крім цього неприємності зі здоров’ям може супроводжувати набір зайвої ваги через постійне бажання заїсти всі негаразди солоденьким і борошняних, а також з-за гормональних збоїв в організмі. Як результат, настає передчасне старіння організму, виснаженого хворобами і позбавленого радості.

До речі, до всього перерахованого приєднується іноді алкоголізм прихований або явний.
Погодьтеся, картина дуже безрадісна.

Так що ж таке секс і чому він важливий для організму?

Секс вважається кращим природним антидепресантом. Під час статевого акту мозок виробляє ендорфіни. Їх називають гормонами радості. При нестачі ендорфінів поступово розвивається дратівливість, а потім настає депресія. Інтенсивні емоційні і фізичні навантаження в поєднанні з сексуальним утриманням провокують нестачу ендорфінів.

Безсоння часто є наслідком депресії

Яким чином секс справляється з безсонням?
По-перше, секс є хорошою фізичним навантаженням, по-друге, після фізичного навантаження настає розслаблення не тільки фізичне, але навіть розумовий. Гормони радості вивітрюють з голови важкі думки і дають вам спокійно заснути.

Доведено, що люди, які займаються коханням не менше двох разів на тиждень, мають імунітет на 30% сильніше, ніж люди не настільки щасливі в інтимному житті.

Регулярне статеве життя підтримує організм в тонусі, дарує позитивні емоції, допомагає тримати в нормі артеріальний тиск, є своєрідною профілактикою інфарктів і інсультів.
Звичайно, все це за умови нормальних сімейних відносин. Якщо ж партнери часто змінюються або чоловік боїться зганьбитися перед молоденькою красунею, то за сумний фінал статевого акту ніхто не ручається. Все добре в міру!

Багато жінок, Коротя час в самоті, налягають на солодке і жирне, Організм, таким чином намагається за рахунок надлишкових вуглеводів і жирів заповнити нестачу ендорфінів.
Статевий акт – відмінний вид фітнесу, під час якого задіяні практично всі групи м’язів організму. Під час інтиму витрачається до двохсот-трьохсот кілокалорій.
Відсутність регулярних «занять» цим видом «фітнесу» збільшує шанси погладшати.

Можна купувати найдорожчі креми і нескінченно наносити їх на шкіру, обмазуватися чудодійними масками, але без дуже важливого хімічного елемента колагену стан шкіри не покращиться. Активувати природне вироблення колагену в організмі допомагає секс. Гормон дегідроепіандростерон виробляється в організмі під час статевого акту. Цей труднопроизносимих гормон запускає процес вироблення дуже важливого для шкіри колагену, допомагає прискорити процес оновлення шкіри. Прогестерон, що виробляється одночасно з ним, запобігає появі прищиків. Яка поживна маска може зрівнятися з цим чарівним процесом?

На жаль, деякі жінки підвищують собі настрій, вживаючи алкоголь. Спочатку для того, щоб не було сумно, потім для того, щоб швидше заснути. Але зловживання алкоголем, навпаки, підвищує рівень стресу і провокує безсоння.

Як бачите, секс потрібен не тільки чоловікам. Нам, жінкам, він взагалі просто необхідний! Давайте зрозуміємо: караючи чоловіка відсутністю сексу, ми караємо, в першу чергу, себе. Звідси наші передменструальні синдроми, головні болі, навіть сечокам’яна хвороба, відсутність радості життя. А чоловіки тим часом молоді і не дуже можуть дуже швидко знайти розраду на стороні. Так уже влаштована природа.

Багато сімейні, начебто благополучні пари, переступивши п’ятдесятирічний віковий рубіж (а деякі ще раніше) відмовляються від інтиму, вважаючи, що він їм більше не потрібен. Виникає нескінченне невдоволення один одним, хвороби у чоловіка та жінки, як результат – відчуження. Зберігши інтимне життя, сімейні пари після п’ятдесяти набувають друге дихання: зазвичай діти до цього часу виростають і живуть самостійно, турбот зменшується, а головне, зникає страх вагітності, що дуже розкріпачує як жінку, так і чоловіка!

x

Читайте також

Застуда влітку: як не захворіти і як лікуватися

Застуда влітку: як не захворіти і як лікуватися

Літо – особлива пора. Пора відпусток, виїздів на природу, посиденьок з друзями ...

Літні хвороби у дітей

Літні хвороби у дітей

Позаду весняні холоди і швидка зміна погоди. Але спекотна погода таїть інші ...