Головна / Психологія / Секрети жіночого магнетизму
Секрети жіночого магнетизму

Секрети жіночого магнетизму

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

«Ніхто не зможе встояти перед нею, вона притягує, як магніт, вабить, не дає про себе забути …» Приємно було б, якщо так говорили про вас, правда? Психологи препарують почуття і намагаються створити рецепт жіночого магнетизму. Кілька інгредієнтів вже відомі.

Якості характеру і ставлення до життя коригуються. Як писав наш улюблений Чехов, «треба себе дресирувати». Тому, якщо у вас є бажання змінитися, дерзайте! Дослідники назвали складові жіночого магнетизму …

Життєлюбність

Що відрізняє жізнелюбку? Перш за все, активна життєва позиція, прагнення випробувати якомога більше приємних вражень. Чи не в гонитві, суєті і за всяку ціну, а керуючись здоровим бажанням бути щасливою. Життєстверджуюча позиція дарує відчуття впевненості, дозволяє ставити цілі і досягати їх. Вона заразлива і надихає оточуючих. «Поруч з життєлюбної жінкою хочеться вірити в свої сили, – кажуть чоловіки. – А інертна дама не дозволяє проявити себе. Мало того, лінь, пасив, схильність до депресії – не стикуються з сучасним ритмом життя. Такий настрій – важкий тягар для власниці, ділити його охочих знайдеться мало ».

Вітальність

Значення терміна вітальність – життєздатність, життєва сила. Якщо ви енергійні, дихайте на повні груди – все в порядку. Якщо понуро перебираєтеся день у день, подумайте, як посилити свою вітальність. Найчастіше, проблема криється в способі життя – недосип, відсутність фізичного навантаження, надлишок вуглеводів в раціоні. Вчені провели експеримент – порівняли фотографії жінок, з схожим способом життя. Одні спали 8-9 годин на добу, інші 6-7 годин. При такій невеликій різниці – в годину-дві – їх зовнішній вигляд сильно відрізнявся. Ті з них, хто спав менше, виглядали менш привабливими, сумними і навіть агресивними. І це тільки через сну. Тому підбийте справи кучнее, делегуйте частина повноважень рідним і лягайте раніше спати. А ще викинете з меню прості вуглеводи і вже на третій день з вашого обличчя зійдуть набряки, про існування яких ви, можливо, і не здогадувалися. Очі відкриються ширше, заблищать, ніс і вилиці візьмуть інші обриси.

Почуття гумору

Всі чоловіки без винятку, описуючи жінку своєї мрії, згадали про почуття гумору. Жінки, з якими вони можуть сміятися, чарівні для них. Сміх – це розрядка, спосіб зняти напругу, зробити паузу. З усіх задоволень найдоступніше – сміх, а посмішка часто говорить більше, ніж тисяча слів. Посміхайтеся щиро!

Товариськість, схильність до людей

Чоловікові важливо, щоб жінка була доброзичливою і розташованої до людей. Як продемонструвати ці якості? Пам’ятайте, чим менше категоричності в мові, засуджень, оціночних формулювань на адресу кого-то або чогось, принципових заяв, тим краще. Не заводьте розмови про матеріальний достаток і здоров’я чоловіка на перших зустрічах. Навіть якщо він сам почне розвивати ці теми, міняйте напрям. Не критикуйте людей – знайомих або відомих особистостей – не важливо. Вмійте щиро радіти за того, з ким говорите, не «включайте» конкурента і не перебивайте.

Зауважте, в рекомендаціях немає ні слова про зовнішні дані або гардеробі. Магнетизм всередині нас. Він не підкоряється вазі, зросту і розміру гаманця.