Головна / Сім'я і здоров'я / Інтим / Причини подружньої невірності
Причини подружньої невірності

Причини подружньої невірності

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Позаду весілля, залицяння, попереду – сімейне життя. Як зберегти любов і повагу, уникнути зрад?

Слово «зрада» завжди несе в собі негативний зміст, будь то зрада політична або сімейна.
Сімейні зради трапляються не на порожньому місці. Завжди можна знайти причину, з вини якої сталася катастрофа в сімейному житті.

Зради можуть відбутися як з вини чоловіка, так і дружини. Хоча все-таки більше історій зрад ми чуємо і знаємо, що сталися з вини сильної статі.

Що ж треба зробити для збереження міцних сімейних відносин, не затьмарений зрадами чоловіка?

По-перше, ще до весілля можна на 80 або 75% передбачити, як складеться сімейне життя молодої пари. Якщо дівчина будь-якими шляхами хоче вийти заміж за красеня чоловіка, який знає меж своїм любовним пригодам, з легкістю повертається до своєї майбутньої дружини, не варто сподіватися, що обручка стане перешкодою до продовження його бурхливого життя.

Можна тільки пошкодувати наречену і побажати їй стійкості та міцності духу в її нелегку долю. Хоча іноді трапляється диво і колишній дамський угодник перетворюється на вірного, люблячого чоловіка, буквально здуває пилинки зі своєю половинки.
Є ще один варіант. Лагідний, люблячий наречений, ставши чоловіком, раптом «зривається з котушок», заводить на стороні роман за романом.

Що ж відбувається? Які секрети треба знати, щоб уникнути долі обдуреною і покинутої дружини?

Найчастіше чоловіки, виправдовуючи свої зради, називають сексуальну незадоволеність. На жаль, вони мають рацію. Секс для чоловіка – дуже важлива частина життя. Якщо ж секс буде відсутній місяцями, чоловік обов’язково почне поглядати на інших жінок, навіть якщо він переконаний сім’янин.

Дуже люблять дружини посадити чоловіка на «голодний пайок» за найменшу провину. Звичайно, не можна пускати на самоплив проблеми, що виникають в сімейному житті. З’ясовуйте відносини, говорите про своє невдоволення, але не відвертайтеся вночі в гордій мовчанні від чоловіка.

Більшість чоловіків ліниві, тому не стануть обтяжувати себе новими знайомствами, якщо знають, що вдома їх завжди тепло зустрінуть, а не будуть до пізньої ночі базікати з подругами по телефону, потім засилати на головний біль.

Як не дивно, крім сексуального, чоловіки скаржаться ще на духовний голод. Якщо подружжя нічого не пов’язує, їм нема про що поговорити, якщо ніхто не розмовляє з чоловіком «по душах», рано чи пізно він зустріне жінку, з розумінням вислуховувати розповіді про його захоплення, мрії, образи. А якщо вона не тільки вислухає, але ще і підтримає його морально, дасть добру пораду, дружні відносини швидко переростуть в фізичну близькість.

Згадайте, адже до весілля ви годинами розмовляли один з одним не тільки під час зустрічі, але і вдома по телефону. Куди ж все поділося, чому зник інтерес один до одного?

Щоб не віддалятися один від одного, не втрачайте духовну близькість, обговорюйте з чоловіком улюблені фільми, постарайтеся розділяти його захоплення, проявляйте фантазію – придумуйте сімейні традиції, подорожуйте разом. Таким чином, ви станете не тільки хорошою дружиною, але і незамінною подругою, з якою не зможуть зрівнятися інші жінки.

Але не розчиняється в чоловіка повністю. Залиште час для себе. Розвивайтеся, постійно дізнавайтеся що-небудь нове, дивуйте чоловіка своїми талантами: малюйте або вишивати, складайте вірші або співайте пісні, вчіть іноземні мови.
У будинку повинна бути сприятлива обстановка. Чоловік з бажанням повертається додому, якщо знає, що вдома його чекає турботлива, доброзичлива дружина, гаряча вечеря, спокійна обстановка.

Ще один підводний камінь сімейного життя – соціальна зрада. Якщо чоловік швидко зробив кар’єру, коло його інтересів і знайомих різко змінюється. Дружина, особливо якщо вона не працює, здається в цей час йому нецікавою. Це дуже небезпечний момент, так як в його оточенні обов’язково з’явиться дама, близька до його статусу і рівню освіти.

Щоб цього не сталося, розвивайтеся разом з чоловіком, отримуйте освіту, стежте за собою, відповідайте йому.
Якщо ж, навпаки, дружина перевершила в кар’єрі свого чоловіка, він поступово почне відчувати себе ніяково. Тому важливо в цей період не принижувати чоловіка, не акцентувати увагу на своє становище. Не давайте чоловікові засумніватися в своїй любові, як би високо ви не піднялися.

Сучасне життя дала можливість чоловікам, бездіяльно проводять час за комп’ютером або смартфоном, без проблем заводити віртуальні знайомства. Зазвичай це відбувається від того, що чоловік не знає, чим ще можна зайнятися з цим дивом техніки.

Ненав’язливо допоможіть йому відшукати в інтернеті сайти, на яких є інформація про його хобі. Адже у чоловіків маса захоплень від риболовлі до космічних просторів! Запропонуйте йому в фотошопі обробити вашу фотографію. Поступово його затягне це заняття.

Якщо у чоловіка багато вільного часу – це грізний дзвіночок. Обов’язково займіть цей час. Хай забирає дітей з садка або школи, водить на гуртки і секції, робить ремонт будинку.

Серйозного і люблячого чоловіка змусити зрадити дружину можуть тільки дуже вагомі обставини. Зрозумійте, зрада чоловіка – це ознака незадоволеності життям з дружиною.

x

Читайте також

Застуда влітку: як не захворіти і як лікуватися

Застуда влітку: як не захворіти і як лікуватися

Літо – особлива пора. Пора відпусток, виїздів на природу, посиденьок з друзями ...

Літні хвороби у дітей

Літні хвороби у дітей

Позаду весняні холоди і швидка зміна погоди. Але спекотна погода таїть інші ...