Головна / Флора і фауна / Квіти / Невибагливі кімнатні рослини
Невибагливі кімнатні рослини

Невибагливі кімнатні рослини

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (2 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Кімнатні квіти створюють в квартирі неповторні теплоту і затишок. Багато жінок їх люблять, але напружений ритм життя не дозволяє їм приділяти багато часу для догляду за ними. Тому вони позбавляють себе цього задоволення.

Однак існують квіти, які є дуже невибагливими і не вимагають великої турботи. Вони витримують рідкісний полив і недостатнє освітлення. Таких квітів багато. Нижче ми розповімо про найпоширеніші з них. Ви бачили такі рослини в будинках друзів, знайомих, а також в службових кабінетах.

Рослини, перераховані нижче, незважаючи на невибагливість, виглядають ефектно і декоративно. Вони виживають при рідкісному поливі і нечастому добриві. Їх не обов’язково часто обприскувати. Вони добре ростуть в місцях з відносно невеликим освітленням і невибагливі до вологості і температурі.

Драцена

Драцена

Одним з добре відомих невибагливих рослин є драцена. Вона досить швидко росте і досягає пристойної висоти. Драцену можна поливати 1 раз в тиждень. Її влаштовує тіньовий розташування. До того ж вона не потребує частої пересадки.

Алое

Алое

Це одне з улюблених кімнатних рослин. Існує багато його видів. Багато хто тримає його через цілющого соку. Соком алое лікують шкірні порізи, ранки, нагноєння, їм полощуть порожнину рота і т.д.

Ця рослина не любить прямого сонця, тому його можна ставити в середині кімнати або на притіненому підвіконні. У товстих листах квітка накопичує вологу, тому без праці переносить сухе повітря. Взимку він може витримувати температуру +10 С.

Крассула («грошове дерево»)

Крассула («грошове дерево»)

Рослина здатна витримувати пряме сонячне світло, тому ця квітка можна ставити на підвіконня. Утримує вологу в товстих листах, тому може переносити рідкісний полив. Не любить надмірного заливання.

Фікус

Фікус

Одне з улюблених кімнатних рослин. Виглядає ефектно, декоративно. Може досягати високого зросту. Фікус здатний очищати повітря. Досить поливати його 1 раз в тиждень. Взимку не можна надмірно заливати.
У фікуса є багато різновидів. Одне з них – «фікус Бенджаміна», з невеликими вузькими і загостреним листям.

Монстера

Монстера

Листя цієї рослини бувають як гладкими, так і ряболисті. Монстера добре відчуває себе в тіні, а ось пряме сонце їй не подобається. Витримує досить низьку температуру приміщення, наприклад, нормально переносить +12 С.

Аспидистра ( «дружна сімейка»)

Аспидистра ( «дружна сімейка»)

Дуже поширене кімнатна рослина. Вельми невимогливе. Легко виносить прохолодну температуру (не нижче +5 С). Досить поливати його 1 раз в тиждень. Добре відчуває себе в тіні, але може жити і на підвіконні, за умови, що там відсутня яскраве сонце. Не любить надмірного заливання.

Сансевієрія («тещин язик», «щучий хвіст»)

Сансевієрія («тещин язик», «щучий хвіст»)

Ця квітка може жити в будинку десятиліттями. Витримує практично будь-які умови. Нормально відчуває себе в затіненому місці. Але може жити і на підвіконні. Не виносить надмірний полив. Його треба поливати 1 раз в тиждень, а взимку можна навіть 1 раз в 3 тижні. Виносить прохолодну температуру повітря, до +13 С.

Аспарагус

Аспарагус

Поширена рослина з дрібною ніжної зеленню. Досить легко переносить рідкісний полив. Однак в спеку любить, коли його обприскують. Для нього кращий розсіяне світло. Раз на рік потребує пересаджуванні в горщик зі свіжою землею.

Замиокулькас

Замиокулькас

Висока рослина з м’ясистим листям. Досить поливати його двічі в тиждень (занадто суху землю не любить). Віддає перевагу розсіяне освітлення, також добре росте в тіні. Чи не боїться прохолодною температури.
Важливе зауваження: володіє отруйним соком, тому його не варто тримати в будинку, де є маленькі діти, кішки і собаки.

Аглаонема

Аглаонема

Це ряболисті рослин з великим листям добре росте в затінених місцях. Яскравого сонячного освітлення не любить. Йому не потрібен частий полив. Тому заливати його небажано.
Аглаонема очищає повітря в приміщенні, вбирає шкідливі виділення від штучних матеріалів.

x

Читайте також

Малюки на дачі: як забезпечити безпечний відпочинок

Малюки на дачі: як забезпечити безпечний відпочинок

Діти і літо – ідеальне поєднання «компонентів». Коли, як не теплими днями, ...

Котячий будинок: вибираємо будиночок для вихованця

Котячий будинок: вибираємо будиночок для вихованця

Прийнято думати, що кішки – істоти примхливі і гуляють самі по собі. ...