Головна / Самопізнання / Найміцніша дружба: хто з знаків Зодіаку кращі друзі
Найміцніша дружба: хто з знаків Зодіаку кращі друзі

Найміцніша дружба: хто з знаків Зодіаку кращі друзі

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Досить часто зірки дають слушні поради щодо людських взаємин, і дружба в цьому випадку не є винятком. Які знаки зодіаку стають нерозлучними друзями, а з якими навіть спілкуватися не варто?

Овен

Овни – дуже вірні і щирі друзі. Вони беззастережно прийдуть на допомогу. Дуже цінна якість – ніколи не лізуть в душу. Своїм друзям Овни не просто підтримають морально, а й будуть стояти за них горою. Представники цього знака категорично не сприймають поради. Ідеальна дружба виходить з Козерогами, раками і Близнюками.

Телець

Енергетика Тельця притягує до себе самих різних людей, але мало хто стають близьким. В свого друга представники цього знака повинні бути повністю впевненими. Тельці віддають перевагу спілкуватися з душевними і оптимістичними людьми. Близьким друзям Тельці допоможуть всім, що мають, крім грошей. Кращі друзі – Скорпіон, Діва, Козеріг і Рак.

Близнюки

Представники цього знака люблять оточувати себе великою кількістю друзів. Життя Близнюків б’є невичерпним ключем, в якому завжди буде місце приємного співрозмовника. Знайомих у цього знака дуже багато, а ось справжніх друзів одиниці. Їх дружба безкорислива і з повною віддачею. Прекрасно знаходять спільну мову з Водоліями, Стрільцями та Терезами.

Рак

Представники цього знака досить замкнуті, тому з працею пускають в свій маленький світ нових людей. У дружбі Раков більше цікавить обговорення животрепетних проблем, а розваги йдуть на останній план. Вихованці Місяця вважають своїх друзів членами сім’ї, тому завжди нададуть належну увагу. Відмінно сходяться з представниками свого ж знака, а також Тельцями і скорпіонами.

Лев

Лев підбирає друзів під стать собі. Критикувати Льва в присутності інших не можна, але друзі можуть висловити претензії наодинці. Представники цього знака докладуть максимум зусиль, щоб друзям було добре. Кращі друзі – Стрільці, Близнюки і Терези.

Діва

Діви – досить закриті натури, щоб пустити в свій простір когось нового їм доводиться докладати максимум зусиль. Їх життя повністю впорядкована, а нові друзі можуть все зруйнувати. Мало хто хоче дружити з Дівами, оскільки вони бачать людину наскрізь і без ноти сорому все висловлюють. Дуже добре, якщо у представника цього знака буде хоча б один друг. Відмінно ладнають з Близнюками, раками, Тельцями і Козерогами.

Терези

Чарівність і комунікабельність Терезів притягує до себе багато людей, але завести з ними справжню дружбу досить непросто. Представники цього знака тільки на вигляд такі легкі, насправді вони проганяють людей по суворої системі оцінок. Вони цінителі прекрасного, тому і оточувати їх повинні відповідні люди. Вдалі дружні відносини складаються зі Стрільцем, Львом, Тельцем і Терезами.

Скорпіон

Представники цього знака – деспотичні і складні люди. Вони дружать тільки з тими, хто визнає їх авторитет. На вигляд здається, що Скорпіонам не потрібна підтримка, але це далеко не так. Щоб представники цього знака відкрилися, потрібно дбати про них. Прекрасно ладнають з Козерогом, Тельцем і Раком.

Стрілець

Вихованці Юпітера просто обожнюють дружбу, вони ніколи не залишаються наодинці. Стрільці залучають своїм оптимізмом, але варто пам’ятати, що вони практично завжди говорять правду, яка різко скорочує коло спілкування. З представниками цього знаку можна зійтися, якщо мати нейтральне ставлення до критики і часто мінливих планам. Кращі друзі – Близнюки, Стрільці і Овни.

Козеріг

Представники цього знака заводять знайомства на роботі, але при цьому поділяють дружні і робочі відносини. Справжніх друзів у Козерогів практично немає. Так як вони є одинаками, то вважають за краще спілкуватися з тими, з ким приємно просто помовчати, або поговорити про майбутнє. Знайти ключ до душі Козерога можуть представники їх же знака, а також Водолії, Діви і Тельці.

Водолій

Любителі вечірок, посиденьок і прогулянок під місяцем воліють спілкуватися з легкими на підйом людьми. Єдиний недолік – приятелі швидко набридають, і вони шукають нових. Позамежна фантазія Водоліїв допомагає швидко підняти настрій оточуючим, тому вони завжди в центрі уваги. Легко сходяться з Козерогами, Близнюками і Терезами.

Риби

Замріяні Риби досить часто наділяють людей невластивими їм рисами. Часто це призводить до великого розчарування. Але якщо знаходять такого щирого людини як вони самі, то зав’язується вікова дружба. Прекрасно ладнають з представниками свого знака, а також Козерогами, раками і Тельцями.

x

Читайте також

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Тиждень може внести значні корективи у ваше життя, і вони змінюють плани. ...

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Якщо ви не можете зрозуміти, як діяти в тривалих відносинах далі, то ...