Головна / Самопізнання / Коли потрібно йти до екстрасенса?
Коли потрібно йти до екстрасенса?

Коли потрібно йти до екстрасенса?

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Існують різні способи вирішувати проблеми. Так, при проблемах зі здоров’ям логічно піти до лікаря, при стресі, депресії, проблеми у взаєминах – до психолога. Але бувають ситуації, коли такі фахівці виявляються безсилі. І тоді залишається тільки один шлях – звернутися до екстрасенса. У яких же випадках це має сенс?

Підозра на псування

Псуванням в народі називають негативний енергетичний вплив. До речі, в наші дні навіть церква не заперечує, що таке можливо. Навести порчу може маг або чаклун, використовуючи свою силу. А може звичайна людина, якщо він використовує відповідні ритуали.

Що може вказувати на такий вплив? Вважається, що псування зазвичай викликає проблеми зі здоров’ям, справами, особистим життям. Але одна з ознак – психічна неадекватність. Причому виникнути цей «симптом» може ще перш, ніж проявляться інші.

У людини різко змінюється поведінка. Він раптом стає дратівливим або, навпаки, загальмованим. Може змінити спосіб життя, перестати спілкуватися з колишніми друзями, наприклад, почати контактувати з якимись сумнівними особистостями. Можуть виникнути раптово проблеми з алкоголем, наркотиками та іншими шкідливими звичками.

Людина починає здійснювати неадекватні вчинки. На рівному місці рве відносини з близькими і друзями, звільняється з роботи, проявляє необгрунтовану агресію по відношенню до оточуючих.

Можуть виникати провали в пам’яті. Людина робить якісь вчинки, сам не усвідомлюючи цього, потім дивується, як він міг це зробити. Наприклад, їде в якесь місце і не пам’ятає, як там опинився.

Іноді справа доходить і до реального психічного захворювання. У жертви можуть спостерігатися ознаки параної, одержимості, вона не може переступити поріг церкви.

Справедливості заради слід зауважити, що не завжди подібні ознаки свідчать про псування або будь-якому магічному впливі. Необхідно виключити вплив алкоголю, наркотиків, сильних стресів, різних фізичних патологій. Але якщо жоден з цих чинників не присутній в житті людини, і тим більше поруч знаходиться хтось, кого можна запідозрити в чаклунстві (а такі люди часто самі себе видають), то можна зробити відповідні висновки.

Буває і так, що людина погано себе почуває, чахне не по днях, а по годинах, але все обстеження показують, що він здоровий, або лікарі не можуть поставити конкретний діагноз. Або людина страждає якоюсь певною недугою, але лікування не дає ніяких результатів, або від нього стає тільки гірше.

На порожньому місці починають переслідувати неприємності

Все було ніби добре, і раптом все починає розвалюватися: супутник життя кидає під надуманим приводом, з роботи звільняють в один день, людина втрачає велику суму грошей, руйнується успішний бізнес …

Якщо такі ситуації повторюються одна за одною протягом короткого проміжку часу, то тут можна також говорити про якийсь негативний вплив. Це може бути навіть не магічний вплив, а, скажімо, заздрість. Будь-які негативні посили руйнують нашу енергетику.

Людини протягом усього життя переслідують нещастя

Скажімо, він тяжко хворіє, потрапляє в аварії, переживає нещасні випадки, все його шлюби закінчуються розлученням або смертю чоловіка, діти народжуються мертвими або вмирають в ранньому віці …

Тут може діяти прокляття – припустимо, родове, якщо таке відбувалося і з іншими членами сім’ї. Буває, що в родині всі жінки вмирали пологами. Або всі чоловіки не доживали до певного віку … Ще одне пояснення – людина відпрацьовує якісь кармічні гріхи.

У житті людини починають відбуватися дивні речі

Він бачить, чує або відчуває поруч із собою якихось сутностей, навколо нього відбуваються явища полтергейсту і ін. Це можуть бути духи, що не знайшли спокою, астральні тварі. Екстрасенс допоможе «вирахувати» таку сутність і спробує позбавити вас від неї.

Як вибрати екстрасенса?

Завдання фахівця – побачити проблему і прибрати її або хоча б частково скорегувати ситуацію. Інша справа, що справжніх екстрасенсів, дійсно здатних допомагати людям, не так вже й багато.

Не слід вестися на рекламу, можна звертатися тільки до тих фахівців, яких рекомендував хтось із ваших знайомих. Але нерідко під виглядом магів і провидців працюють ті ж медики і психологи, а то і гіпнотизери. Вони і справді допомагають, якщо проблема носить чисто медичний або психологічний характер. Але псування або прокляття вони на вас не побачать і не знімуть, чи не буде від них пуття і в тому випадку, якщо ви стали жертвою якихось потойбічних сутностей.

Тому постарайтеся при першому спілкуванні з фахівцем влаштувати йому перевірку. Якщо той позиціонує себе як ясновидець, не давайте йому ніякої інформації, нехай сам скаже, що саме вас гризе. Можна показати фотографії кількох людей і попросити про них розповісти. Або назвати ім’я якого-небудь людини і поцікавитися, де той зараз перебуває і що робить. Якщо відомості співпадуть, значить, перед вами і справді провидець.

Є й інші способи – наприклад, затиснути в долоні якийсь предмет і попросити екстрасенса вгадати, що це. Або згадати слово, число і попросити його знову ж відгадати … Загалом, нехай розповість про те, чого він знати ніяк не може. Чи не зуміє – значить, вірити йому не можна. Що він тоді може побачити в вас?

Робота з біоенергіями так чи інакше завжди пов’язана з ясновидінням. Тому, якщо з’ясується, що таких здібностей у «мага» немає, вам на вихід! Справжніх екстрасенсів мало, але вони є. Шукайте, поки не знайдете того, хто вам допоможе.

x

Читайте також

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Тиждень може внести значні корективи у ваше життя, і вони змінюють плани. ...

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Якщо ви не можете зрозуміти, як діяти в тривалих відносинах далі, то ...