Головна / Психологія / Дурна жінка – подарунок для чоловіка
Дурна жінка - подарунок для чоловіка

Дурна жінка – подарунок для чоловіка

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Така тема цікава, я б навіть сказала, багатогранна, і однією-двома рядками тут не отпішешься. По-перше, що значить «дурна жінка»? Це та, яка працює продавцем в овочевий наметі або та жінка, яка вірить, що якщо чоловік у вихідні йде з дому і відключає телефон, значить, він їде по роботі на тренінги?

У першому випадку мова йде про елементарне розумі, ну, коли жінка явно не академік, нічого в її голові не затримується крім цін на гречку і нового рецепта «від депресії» за версією моторошної Олени з центрального каналу, але при цьому вона добра, навіть, може, красива і володіє хорошим характером. У другому варіанті, дама може бути навіть академіком, але при цьому в життєвому плані вона так і залишається «дура-дурепою». Третій, самий критичний випадок, це класична дура, та сама дурна жінка, у якої ні розуму, ні мудрості, ні характеру, коротше суцільні емоції, що б’ють з вкрай безглуздою і недолугої голови. Яка верещить будинку так, що голуби падають з сусідніх дахів від надзвуковий хвилі, ще дамочка робить неправильний наголос в словах, вірить в екстрасенсів і любить творчість колишніх учасників великої телебудівництва про кохання.

Так, і ще важливо, який з нею поруч чоловік. Якщо він носить товсту ланцюг з телемагазину за 1000 гривень з «чистого золота» на шиї, дивиться вітчизняні бойовики, сидячи на дивані, ставлячи на величезну пузо чергову пляшку пива і тупо регоче над жартами нижче пояса, які просто валяться з екрану нашої тв-мусорки , то це один варіант, коли два чоботи пара. Дурна жінка і дурний чоловік, це найщасливіший з усіх спілок, який тільки можна собі уявити, але писати про нього зовсім не цікаво. А ось союз розумного чоловік і дурною жінки, це так, це, мабуть, та сама тема, яка заслуговує на увагу.

Дурна жінка, яка явно не академік

Всі ми знаємо, що дурна жінка, у якої просто вітер в голові, вибирається для спільного життя зовсім не для того, щоб вона будувала кар’єру або добре заробляла. Дурна жінка повинна бути красивою або, як мінімум, гарненькою, щоб її можна було вигуляти перед приятелями. Розумному чоловікові дурна жінка абсолютно не заважає комфортно жити: по-перше, на її тлі він, як мінімум, здається собі генієм. По-друге, єдиним годувальником в будинку завжди буде саме він, а це вкрай спрощує йому життя. Ну, а по-третє, дурні жінки це скоріше радість, ніж порок. Якщо вона нічого не розуміє в економіці або фінансах, це ще зовсім не означає, що вона не може бути відмінною дружиною, матір’ю і господинею.

Дурною жінкою дуже легко маніпулювати – чим менше у неї в голові сірої речовини, тим легше їй вселити будь істини, вигідні чоловікові. Розумні жінки, це скоріше покарання, адже така дамочка і сама себе прогодувати може, і кар’єру побудувати, та ще й більш успішну, ніж у чоловіка. Та й сперечатися з нею завжди доводиться як мінімум на рівних, а кому це сподобається?

Робимо висновок: дурна, але хороша, добра, красива жінка, це справжній подарунок для розумного чоловіка, тому що з нею можна робити все, що завгодно, якщо правильно промити мізки. Навіщо розумному чоловікові дурна жінка? Та тому, що в її очах він просто Бог, на якого вона молиться, часом і в прямому сенсі цього слова.

Дурна в життєвому плані жінка

Про таких частіше говорять «наївна» і так гидливо морщать губи. Ну, типу, у неї вищу освіту, свій бізнес і мільйонні доходи, а вона, «наївна», до сих пір вірить, що їй чоловік жодного разу не зрадив, хоча від нього за версту тхне чужими моторошно солодкими духами. Життєва дурість, це теж подарунок для чоловіка, тому, що в даному випадку дамочка навіть заробляє сама, часом набагато більше, ніж чоловік, але при цьому вірить в будь-які його байки беззастережно. О третій ночі зателефонували з роботи і чоловік вийшов на балкон поговорити? Бідний чоловік, у нього така страшна робота. З іншого боку, така наївна дурість, вона адже скоріше від чистої душі і люблячого серця, навіть якось стібатися над такими жінками не хочеться. Хороші вони, добрі, але дурні.

Робимо висновок – дурна в життєвому плані жінка, яка може заробляти своїми мізками, це просто супер подарунок для чоловіка! Ось саме на таких і треба одружуватися, щоб жити потім довго і щасливо в міцному шлюбі.

Істерична дура

Знаєте, є такі жінки, і в розуму дві плюс два не вважатиме за, і веде себе вдома як істерична ідіотка, перевіряє у чоловіка кишені, риється в його телефоні і нескінченно, безмежно, нескінченно істерить з приводу. Саме про таких і кажуть: «ось же дурна баба!», Але в цій статті мені про них і писати нічого. Тому, що розумний чоловік бачить таких дам за версту і ніколи, ніколи не впускає їх у своє життя.

Робимо висновок: якщо чоловік дійсно розумний, то варіант істеричної дурепи, це точно не його випадок.

Як не крути, а виходить, що дурна жінка, це подарунок для чоловіка, можливо тому вони кажуть, що жінка може бути «жах, яка дура» або «принадність, яка дурочка». Ось саме другий варіант, і є саме те! Або я в чомусь не права?