Головна / Питання та відповіді / Чому не можна дарувати годинник?
Чому не можна дарувати годинник?

Чому не можна дарувати годинник?

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

На перший погляд, отримати в подарунок годинник приємно. Тим більше, що річ корисна. А якщо вони дорогі і красиві, то приємно подвійно.

Але забобонні люди вважають, що не варто обманюватися. Цей простий прилад, що вимірює час небезпечний. Таку думку вважається незаперечним у багатьох народів світу.

Є два варіанти трактування про шкоду такого подарунка:

  1. Перше пояснення родом з-під неба. Китайці здавна впевнені, що людина підносить такий презент, негласно запрошує на похорон. І швидше за все проводжати в інший світ будуть людину, якій були подаровані годинник.
  2. Прихильники другої версії думають, що подаровані годинник приманюють злий нечисть. Що в той момент, коли годинник переходять в руки обдаровуваного, злі духи заповнює душу і тіло жертви. Результатом цього стає виникнення захворювань, грошових труднощів. З’являється розлад у стосунках з друзями і родичами. І обов’язково станеться сварка між вручала і прийняв подарунок людиною.
    Є і менш поширені пояснення про шкоду подарованих годин.

Японці впевнені, що з моменту дарування, годинник почне працювати до неминучої розлуки. А в разі зупинки стрілок прийде біда. Не можна давати годинами представників цього народу. Вони вважатимуть, що дарує бажає йому смерть. В Японії впевнені, що дарувати цю річ можна тільки ворогові. Що це буде показувати йому побажання загибелі, яку недовго доведеться чекати.

Слов’янські народи вважають, що подарунки у вигляді годинника внесуть в життя розчарування, пустоту в душі, нещастя, незадоволеність життям і самотність.

На заході прирівнюють годинникові стрілки до ріжучим і колючим предметів. Наприклад, до ножів або вилок. На їхню думку, стрілки годинника здатні розрізати життя на частини і притягнути швидку кончину.

Наслідки для різних категорій людей

Жінки та чоловіка

Згідно марновірств, їх не можна дарувати один одному чоловікам і дружинам, або люблячим людям. Великий ризик завершення близьких відносин.

Друзям

Не потрібно дарувати такі речі рідним людям і друзям. Після такого піднесення, за повір’ями, можуть виникнути непередбачені проблеми, стреси.

Літнім

Багато дідуся і бабусі не схвалюють подібні подарунки. Вважається, що нібито годинник показово демонструють наближення смерті. Особливо, коли люди похилого віку серйозно хворі. Так що краще вибрати для них інший подарунок.

Звичайно, ці забобони ніким не доведені. Можна дарувати ці хронометри тим, хто сприймає всерйоз такі забобони і буде їм тільки радий.