Головна / Самопізнання / Ангел-хранитель кожного знака Зодіаку. Дізнайтеся, хто вас охороняє!
Ангел-хранитель кожного знака Зодіаку

Ангел-хранитель кожного знака Зодіаку. Дізнайтеся, хто вас охороняє!

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (2 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

«Ангел» означає «посланець», який доносить життєво важливу інформацію людям. Ангели люблять людей і в усьому підкоряються Богу.

Кожен день проходить під наглядом свого Ангела. Крім цього у знаків Зодіаку є свої Ангели-охоронці.

Овен

Ім’я Ангела Бакарі
Цей посланник практично повністю присвячує себе турботі про найменших. Своїм підопічним він дарує нечувану внутрішню енергію, мужність і любов до життя. Молитися до Ангелу краще на початку тижня.

Телець

Ім’я Ангела Амато
Він наділений даром передбачення, а це захищає підопічних від стороннього впливу. Ангел посилає підказки, щоб вказати Тельцям справжнє призначення. Молитися до Ангелу краще в кінці робочого тижня.

Близнюки

Ім’я Ангела Бахрам
Захищає своїх підопічних від помилок і усуває всі перешкоди на шляху. Молитися до Ангелу краще в будь-який день на заході.

Рак

Ім’я Ангела Діна
Хранитель дарує невтомну спрагу знань, мудрість і здатність не роздумувати над доленосними рішеннями. Віддавати молитви до нього можна незалежно від дня, єдиним винятком є ​​великі церковні свята.

Лев

Ім’я Ангела Акварени
Він допомагає своїм підопічним розвиватися в духовному плані і вказує на те, що призначено долею. Допомоги від покровителя можна отримати лише після молитви.

Діва

Ім’я Ангела Кадмиїл
Підказки та знаки розкажуть справжню причину, що виникли складних завдань. Молитися до покровителю можна в кінці будь-якого дня. Не варто забувати говорити «Спасибі» Ангелу за опіку.

Терези

Ім’я Ангела Барч
Ті, кого він оберігає, наділені духовною силою, а також допомагає знайти підхід до людей. Цей Ангел не відмовляє в допомозі нікому, хто просить. Наставник допоможе змінити людині свою долю.

Скорпіон

Ім’я Ангела Гавриїл
Це приголомшливою сили небесний покровитель. Він може змінити життя щодо етапів духовного переродження. Якщо заповітне бажання направлено на творення, то Ангела можна про це попросити.

Стрілець

Ім’я Ангела Адначііл
Це небесне створення огортає своїм захистом мандрівників. Своїх підопічних цей Ангел може підняти до неймовірних кар’єрних висот. Молитися до Ангелу стоїть перед відправленням в довгий шлях.

Козеріг

Ім’я Ангела Камбіо
Йому підвладні всі починання та оновлення. Він наділяє своїх підопічних відвагою і сміливістю. Звертатися з молитвою до Ангелу краще перед тим, як отруїтися до сну.

Водолій

Ім’я Ангела катетів
Підопічні цього Ангела знаходяться в повній гармонії з природою і самі з собою. Також він дає нові знання і допомагає розкрити нові можливості. Звертатися з молитвою до Ангелу стоїть перед прийняттям доленосного рішення.

Риби

Ім’я Ангела Егалмііл
Тих, кого покриває своїм крилом, він обдаровує внутрішньою силою і жагою до знань. Він дає благословення на добрі починання. Він прекрасний помічник у справах любовних. Звертатися з молитвою до Ангелу краще після полудня.

x

Читайте також

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Тиждень може внести значні корективи у ваше життя, і вони змінюють плани. ...

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Якщо ви не можете зрозуміти, як діяти в тривалих відносинах далі, то ...