Головна / Самопізнання / 7 видів відносин за знаком Зодіаку
7 видів відносин за знаком Зодіаку

7 видів відносин за знаком Зодіаку

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Астрологами була створена ціла система, представлена ​​таблицею. На перетинах можна знайти для себе ідеальних партнерів. На перетині кожен може знайти прогноз щодо кожної пари і отримати опис. Завдяки цьому будуть отримані конкретні рекомендації по відносинам, і можна чітко знати з ким, можна побудувати відносини, а з ким не варто.

Жовтий знак, говорить про те, що союз знаходиться в застої

Це комбінація двох однакових знаків, в цих відносинах немає проблем, вони один одного чудово розуміють і тому швидко притягуються один до одного. Вони з розумінням, ставляться один до одного, розуміють жарти, і здатні з терпінням ставиться один до одного. Однак, в такому союзі може бути, що в такому союзі люди народжені під різними покровителями. Вплив різних планет залишає своєї відбиток на сумісності. Партнери завжди знаходять спільну мову між собою і завжди готові йти на компроміс. Єдина проблема цих відносин в тому, що партнерам може стати нудно один з одним. Знаючи про це, вони повинні постаратися наперед попередити проблему. Визначиться зі спільними інтересами, знайти якесь захоплення, яким вони зможуть займатися спільно.

Блакитний знак, перспектива, привабливість, багатий спектр емоцій

Приклад того, як дві абсолютні протилежності можуть притягатися один до одного. Партнери часто виявляють той факт, що абсолютно по-різному сприймають навколишній світ. Відносини в парі неймовірно складні, адже в парі завжди будуть виникати суперечності. Однак, якщо партнери захочуть вони можуть знайти достатньо точок дотику. Вони доповнюють один одного, тому їм завжди хочеться перебувати поруч один з одним. Ці відносини можуть бути ідеальними, якщо їх правильно збалансувати. Ще один важливий етап відносин – це енергетичний обмін. В такому випадку партнеру отримують не тільки фізичний зв’язок, а й духовну. А ось якщо один з партнерів проявить нетерпимість, то між ними може виникнути і ненависть.

Синій знак, повна гармонія

Це перетин з’єднує ті знаки, якими управляє одна стихія. Це дарує партнерам точки дотику, тому вони відразу відчують духовну близькість. Партнери буквально відчувають один одного на відстані. Партнери мають не тільки сильну романтичний зв’язок, але і цілком можливі прекрасні дружні відносини. Ці відносини можна назвати сформованими на космічному рівні, коли партнери знаходять один одного, вони вже знаю, що будуть разом. Не дивлячись на масу позитивних сторін, є і деякі недоліки, щоб не зламати відносини представники знаків повинні мати терпіння щодо партнера.

Червоний знак – боротьба і великий енергетичний потік

Цей знак характеризує деякі двосторонні відносини. Одна сторона говорить про те, що партнери легко знайдуть спільну мову, між ними можливі дружба і любовні відносини. Інша сторона говорить про те, що відносини будуть нестабільні, партнери виступають в ролі провокаторів один для одного. Особливо це негативна якість проявляється в разі, коли між партнерами любовні відносини. Щоб зберегти ці відносини необхідно постійно шукати компроміси і думати не тільки про себе. Якщо парі вдасться пройти випробування, то відносини дійсно будуть гармонійними.

Фіолетовий знак – загадка в стосунках

Ці відносини відрізняються своїми цікавими подіями і при цьому можуть принести обом партнерам багато проблем. Часто партнери мають абсолютно різні погляди на життя. Якщо партнери будуть тісно взаємодіяти один з одним, то їм вдасться опанувати тими якостями, яких раніше не було. Деякі астрологи стверджують, що в цій парі присутній виключно сексуальний потяг. Якщо партнери зможуть знайти точки дотику, і спільно працюватиме над своїми відносинами, то все обов’язково вийде.

Зелений знак – сильна симпатія, пошук вигоди у відносинах

Знаки мають схожі стихії, зазвичай ці легкі відносини, які не обтяжують партнерів. Ці люди добре сходяться на дружньому, професійному тлі. Перебуваючи поруч, вони прекрасно себе почувають. У відносинах панує симпатія і повне взаєморозуміння.

Помаранчевий знак – дратівливість, прагнення до досконалості

За спектром зазвичай ці знаки завжди розташовані поруч. Саме таке розташування дає відчуття невизначеності в цих відносинах. Щоб нести ясність у відносини, партнери працюють над собою. Партнери мають абсолютно різні характером, тому це одночасно вносить в ставлення настороженість і інтерес.

Що ж, кожен окремий випадок відносин цікавий по-своєму. Даний поради дозволять краще дізнаватися свого партнера і знайти спільну мову у відносинах.

x

Читайте також

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Тиждень може внести значні корективи у ваше життя, і вони змінюють плани. ...

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Якщо ви не можете зрозуміти, як діяти в тривалих відносинах далі, то ...