Головна / Самопізнання / 4 знака Зодіаку, яких хочуть всі чоловіки
4 знака Зодіаку, яких хочуть всі чоловіки

4 знака Зодіаку, яких хочуть всі чоловіки

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (1 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Жінки, які народилися під цими знаками Зодіаку, зводять чоловіків з розуму.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Ця жінка втілення жіночності, знає як правильно себе подати. Неможливо не відреагувати на пристрасть в її очах і голосі.
Якщо вона зустріла привабливого чоловіка, обов’язково знайде спосіб привернути увагу, затьмаривши собою інших жінок. Опиратися марно, її великі очі немов гіпнотизують жертву. Її сексуальна енергетика притягує до себе. Їй не до смаку нудні партнери.
Одна може замінити собою кількох жінок. В роботі, і в розвагах вона максималісткою. Поруч з нею не доведеться нудьгувати, але багатьом чоловікам хочеться більш розміреного життя.
У жінки Скорпіона серйозне ставлення до любові. Верна в стосунках, завжди встане на вашу сторону і підтримає.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Вона одна може скласти конкуренцію цілого гарему. Якщо зібрати десять різних жінок, їм буде складно з нею зрівнятися в її віртуозності. Щоразу вона постає в новому образі, викликаючи захоплення чоловіків і зачаровуючи їх своєю таємничістю. Вона з легкістю привертає до себе увагу представників чоловічої статі, будучи чарівним і цікавим співрозмовником, вражає своєю дотепністю.

Завжди готова уважно вислухати, проаналізувати ситуацію і дати пораду.
Швидко заводить нові знайомства, обзаводиться друзями, але, не має зацікавленості в тривалих дружніх відносинах. Завжди знайде час для близьких людей. Мила і серцева на вигляд, ніколи не підпустить занадто близько, зберігаючи дистанцію. Головна риса жінки Близнюка мінливість, тому не може присвятити себе одному коханцеві, роботі. Для неї важливо відчувати себе вільним птахом.
Чоловіки стають жертвами її любовних ігор, але не можуть протистояти її чарівності і жіночності.

Лев (23 липня -22 серпня)

Ця дама мисливиця на чоловіків. Вона прикраса будь-якого заходу, приділяє багато уваги своїй зовнішності. Їй зовсім не важко зачарувати будь-яку обрану жертву. Вона любить себе і чекає загального схиляння перед своєю красою. Сама може не відчувати почуття закоханості.
Для жінки Льва важливо бути єдиною в житті партнера. Хоча сама не може дотримуватися таких обмежень. Для неї свобода понад усе.
При всій своїй любові до людей і доброту, вона відрізняється егоїстичністю, домінуванням і марнославством.
Рідко здатна на глибокі почуття, зазвичай все емоції на поверхні. Любов і самовіддача це не про неї. Часто створює любовні трикутники.

Водолій (20 січня -18 лютого)

Повага до себе ставить на перше місце в стосунках. Перш ніж стати її коханцем, потрібно довести серйозність намірів. Не любить відчувати себе в ролі сексуального об’єкта. Це чуттєва і інтелектуальна натура, яка завжди покладається на розум. Для неї важливі чесність і відкритість, не любить обманювати людей. Закохавшись в чоловіка, прагне повністю розкрити душу. Любить радити, приміряти чоловічі ролі. До останнього відстоює позицію. Крім чарівності, інтелектуальності і винахідливості, вона відрізняється впертістю. Жінка Водолій любить красу, акуратна, потребує в компліментах.

x

Читайте також

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Тиждень може внести значні корективи у ваше життя, і вони змінюють плани. ...

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Якщо ви не можете зрозуміти, як діяти в тривалих відносинах далі, то ...