Головна / Самопізнання / 4 найбільш питущих знаків Зодіаку
4 найбільш питущих знаків Зодіаку

4 найбільш питущих знаків Зодіаку

Оцініть статтю:
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірки (2 голосів, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Непереборна тяга до спиртного – одна з найсерйозніших проблем в сучасному світі. Люди, схильні зловживати алкогольними напоями, не можуть вести повноцінний спосіб життя, вони схильні до своєї слабкості, що день за днем ​​веде до морального розкладу їх особистості, руйнує життя і здоров’я.

Доведено, що алкоголізм, а точніше схильність до нього, може передаватися у спадок, на генетичному рівні, і таким людям важче подолати свою залежність, ніж тим, хто не має такої схильності. Однак небайдужість до алкоголю може визначатися і по зоряному зодіаку. Нижче наведемо головну четвірку найбільш питущих знаків Зодіаку.

Стрілець

Стрільці дуже життєрадісні, люблять часто й подовгу веселитися в галасливих компаніях, і, звичайно, завжди з незмінною присутністю спиртних напоїв. Алкоголь розігріває і підштовхує Стрільців пити ще і ще, при цьому не забуваючи споювати оточуючих. У підсумку кожна вечірка з друзями звертається в п’яне, хоч і веселе, збіговисько. Гарне від природи здоров’я дозволяє представникам цього знаку досить довго вживати міцні напої надміру без неприємних наслідків для здоров’я.

Скорпіон

Представники цього знака зодіаку розкріпачуються при розпиванні спиртних напоїв і в стані алкогольного сп’яніння стають сильними, сміливими, дотепними, в загальному активно самостверджуються, привертаючи до себе загальну увагу і отримуючи від цього задоволення. Алкоголь підвищує їх самооцінку і, бажаючи блиснути яскравішою, вони нерідко перебирають з кількістю випитого і перестають себе контролювати. Залишок вечора для них проходить як в тумані, практично в несвідомому стані і вірним друзям доводиться брати на себе турботу про перепис Скорпіона.

Близнюки

Для Близнюків немає кращого часу, ніж відвідування клубних вечірок, барів, ресторанів з великою галасливою компанією і рясним застіллям. Звичайно ж, кількість алкоголю при цьому має відповідати бажанням Близнюків тусуватися до упаду, незважаючи на такі дріб’язкові для них обставини як ранковий підйом на роботу або відповідальна зустріч.

Овен

Овни сильніше інших астрологічних знаків схильні до алкогольної залежності і це проявляється у них вже в юному віці. Переживши одного разу під алкогольними парами відчуття всемогутності, вони прагнуть випробувати його знову і знову, частенько прикладаючись до пляшки. Зі спиртного Овни зазвичай вибирають більш міцні напої, високий градус і рясне кількість яких, однак, не заважає їм залишатися врівноваженими і досить осудними.

x

Читайте також

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Астрологічний прогноз на тиждень з 10.06 по 16.06

Тиждень може внести значні корективи у ваше життя, і вони змінюють плани. ...

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Любовний гороскоп на тиждень з 10.06 по 16.06

Якщо ви не можете зрозуміти, як діяти в тривалих відносинах далі, то ...